آدرس : ضلع شرقی لابی سالن آمفی تئاتر

تصویر 360 درجه از مجموعه

 

 

 

 

 

می توان به بهترین شکل دید،با بهترین کیفیت شنیدوبا شکوه اجرا کرد. می توان غرق شعف و غرور شد در مکانی که افتخارهای انسانی قلب ها را به لرزه می افکند. همانا سالن امفی تئاتر، همیشه در همه جای جهان, مکان دیدن و شنیدن افتخارات و دستاوردهای برجسته بوده است.

سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز با ظرفیت ۵۴۶ نفر دارای سیستم تصویری مدرن مجهز به ویدئو پروژکشن full HD Panasonic و پرده نمایش در ابعاد 6*8 و سیستم صوتی Electro Voice , اماده ارائه خدمات جهت كنگره هاي باشكوه ، سمینارها, گردهمایی ها ، کنسرت ها و جشن های فارغ التحصیلی به شما عزیزان می باشد. این سالن با 16 ردیف صندلی عمومی و 1 ردیف صندلی VIP یکی از بهترين سالن های موجود در سطح شهر شیراز میباشد .

تعداد دو عدد درب ورود و خروج از لابی اصلی مجتمع و یک درب ورود اختصاصی کنار پارکینگ جهت ورود و خروج شخصیت های برجسته ، همچنین وجود یک درب مستقيم ورود بر روي استيج جهت سهولت رفت و آمد کادر اجرایی و ... بر روی استیج را بسیار آسان کرده است .

جهت آماده سازی و ملاقات خصوصی مجریان با دیگر مدعوین یک اتاق در راهرو پشت استیج فراهم شده است . زیر استیج نیز فضایی بسیار بزرگ جهت آماده سازی دکور و مجریان صحنه وجود دارد .

با حضور در این سالن چه به عنوان میهمان و چه میزبان, هیجان و لذت دیدن و شنیدن دستاوردهای علمی, هنری و فرهنگی, چندین برابر خواهد شد.

جهت دانلود فایل پلان آمفی تئاتر کلیک کنید.